Meie meeskond tänab Teid, et valisite meid oma koostööpartneriks! Loodame siiralt, et jäite meiega rahule ja kasutate meie teenuseid ka edaspidi. Et järgmisel korral veelgi rohkem vastata Teie ootustele, palume ausalt hinnata (5- palli süsteemis) alljärgnevaid küsimusi. Juhul, kui teil on huvitavaid ideid või soovitusi, mida soovite jagada, siis palume need kirjutada allapoole.
Palun märkige linnukesega tulemus vastavasse lahtrisse

Eriti hea Hea Kasin Halb Eriti halb Ei oska öelda

5 4 3 2 1

1. Meie projektijuhtimisega rahulolu *
2. Kokkulepetest kinnipidamine *
3. Tööde üldine kvaliteet *
4. Meie meeskonna professionaalsuse tase *
5. Kas soovitaksite meid teistele? *
6. Millega Teie arvates võiks edaspidi arvestada või mida peaks paremaks muutma? *
EESTI
Aleftina Dušenkova
Sekretär / Juhiabi
Tel. 32 32 222
Mob. 51 14 012
aleftina@elektrikontroll.eu
Heiki Kamarik
Kvaliteedijuht
Tel. 32 32 222
Mob. 53 421 690
heiki@elektrikontroll.eu
IDA- VIRUMAA
Igor Yaruzhny
Mõõtja
Mob. 53 471 080
igor@elektrikontroll.eu
Urmas Jõesaar
Mõõtja / Eskpert
Tel. 32 32 221
Mob. 51 29 808
urmas@elektrikontroll.eu
PÄRNU / PÄRNU MAAKOND
Ado Silm
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 56 474 425
ado@elektrikontroll.eu
Peeter Mäe
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 51 00 813
peeter@elektrikontroll.eu
RAKVERE / LÄÄNE-VIRUMAA
Rein Paddo
Ekspert
Tel. 32 32 222
Mob. 56 665 615
rein@elektrikontroll.eu
Tarmo Ivainen
Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 53 419 510
ivainen@elektrikontroll.eu
Tõnu Saar
Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 58 257 408
tonu@elektrikontroll.eu
SAAREMAA
Gunnar Siiner
Ekspert
Tel. 32 32 222
Mob. 5153645
gunnar@elektrikontroll.eu
TALLINN / HARJU MAAKOND
Anti Aasorg
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 51 88 121
anti@elektrikontroll.eu
Eduard Maerko
Mõõtja
Tel. 32 32 220
Mob. 53 099 782
eduard@elektrikontroll.eu
Jaan Pukk
Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 5172765
jaan@elektrikontroll.eu
Jaanus Ollino
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 220
Mob. 51 18 215
jaanus@elektrikontroll.eu
Nail Kovajev
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 52 94 219
nail@elektrikontroll.eu
Stepan Maerko
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 220
Mob. 50 43 490
stepan@elektrikontroll.eu
TARTU JA JÕGEVA MAAKOND
Are Hamer
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 5114687
are@elektrikontroll.eu
Peeter Uibo
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 55 650 050
uibo@elektrikontroll.eu
Priit Miljan
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 50 46 070
priit@elektrikontroll.eu
VÕRU MAAKOND
Ants Vink
Ekspert / Mõõtja
Tel. 32 32 222
Mob. 50 33 280
ants@elektrikontroll.eu
MHV Elektrikontroll OÜ
Registrikood: 11480339